GWARANCJA JAKOŚCI

Nasi wytwórcy codziennie dokładają wszelkich starań, aby ich produkty były jak najlepszej jakości. Dostarczają je rano w dniu dostawy do naszego punktu przeładunkowego. A my dbamy o to, aby jak najświeższe trafiły do Ciebie. 

Tym, co wyróżnia nasz wirtualny targ prawdziwego jedzenia, jest 100% GWARANCJI JAKOŚCI

To oznacza, że jeśli zrobisz u nas zakupy i produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, masz aż 3 dni od daty wysyłki, żeby go zareklamować, a my zwracamy 100% środków. Zawsze! Bo Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Jak skorzystać z Gwarancji Jakości?

1. Zaloguj się na swoje konto na portalu.

2. Wejdź w swój profil (Twoje imię w prawym górnym rogu) i wybierz Ostatnie zamówienia.3. Przy każdym zamówionym produkcie (po prawej stronie) znajduje się przycisk “Zareklamuj”. By zareklamować dany produkt, kliknij go. Jeśli widzisz przycisk “REKLAMACJE >”, oznacza to, że reklamacja została już złożona w Twoim imieniu.4. Po kliknięciu, wybierz “Otrzymałem wadliwy produkt”.

5. Podaj przyczynę reklamacji i dodaj zdjęcie reklamowanego produktu.

6. Zatwierdź reklamację.7. Środki zwracane są na Twoje konto w zakładce Mój Portfel 3 dni od odbioru zamówienia. Możesz je wydać ponownie na zakupy u nas lub wypłacić na wskazane przez siebie konto.

__________________________________________________________________________________________________________________________________ Zobacz również: W moim zamówieniu brakowało produktów


Aby uzyskać więcej informacji kliknij: Proces składania reklamacji


Uwaga! Nasi dostawcy zastrzegają sobie prawo do odbioru produktów na które klient zgłosił reklamację.