LokalnyRolnik.pl to wirtualny targ prawdziwego jedzenia, na którym lokalni rolnicy, rzemieślnicy i drobni wytwórcy dzielą się swoimi plonami. Tym, co własnoręcznie uprawiali, wyhodowali i wytworzyli. Tym, co najlepsze.


Dzięki eliminacji pośredników kupujesz taniej, a Wytwórca dostaje godziwą zapłatę za swoja ciężka pracę.

Zanim Rolnik czy Wytwórca rozpocznie z nami współpracę  jest szczegółowo sprawdzany (certyfikaty, składy produktów, warunki w jakich odbywa się produkcja i w jakich żyją zwierzęta itd.)


Rolnicy i Wytwórcy sami decydują o tym, co, za ile i w jakich ilościach sprzedają.  Jedyne w czym pośredniczy LokalnyRolnik.pl, to płatność, a dodatkowo też dystrybucja. Jako jedyny tego typu wirtualny targ w Polsce, łączący kupujących ze sprzedającymi, nie skupujemy produktów od Rolników i Wytwórców i nie magazynujemy ich, tylko działamy “just in time”.  


Proces zamawiania prawdziwego jedzenia za pośrednictwem platformy LokalnyRolnik.pl wygląda następująco:

  1. Produkty zamawiasz i opłacasz online na portalu.

  2. Rolnicy i Wytwórcy przygotowują produkty zgodnie z Twoim zamówieniem.

  3. Przywożą je do punktów przeładunkowych – zwykle rano w dniu dostawy.

  4. Po skompletowaniu, zamówienia są rozwożone do punktów odbioru prowadzonych przez Koordynatorów, od których za darmo odbierasz zakupy lub prosto do Twojego domu (Warunki dostawy).

Portal działa w następujących cyklach zakupowych:

  • zamówienia złożone do poniedziałku do godz.12:00 są realizowane w środę;

  • zamówienia złożone do wtorku do godz.12.00, są realizowane w czwartek;


Na każdy produkt zakupiony przez platformę www.lokalnyrolnik.pl otrzymujesz 100% Gwarancji Jakości, co oznacza, że zwracamy całą kwotę za produkt, który nie spełni Twoich oczekiwań lub zabraknie go w Twojej paczce.


Nieustannie pracujemy nad ulepszeniem naszego portalu, żeby zamawianie prawdziwego jedzenia od Rolników i Wytwórców było jeszcze prostsze.


Dziękujemy, że jesteś z nami!