Na każdy produkt zakupiony przez platformę www.lokalnyrolnik.pl kupujący otrzymuje 100% Gwarancji Jakości, to oznacza, że zwracamy całą kwotę za produkt, który nie spełni oczekiwań klienta.


Na złożenie reklamacji masz, aż 3 dni od daty wysyłki towaru (do 23:59 trzeciego dnia), a my oddajemy 100% kwoty na Twoje wewnętrzne konto. 


Produkt nie spełnił Twoich oczekiwań


Jeśli któryś produkt nie spełnia Twoich oczekiwań pod względem jakości (np. wydaje się być nieświeży), zgłoś reklamację jakościową na portalu, kierując się poniższą instrukcją:

1. Zaloguj się na swoje konto na portalu.

2. Wejdź w swój profil (Twoje imię w prawym górnym rogu) i wybierz Ostatnie zamówienia3. Przy każdym zamówionym produkcie (po prawej stronie) znajduje się przycisk “ZAREKLAMUJ”. By zareklamować dany produkt, kliknij go. Jeśli widzisz przycisk “REKLAMACJE ”, oznacza to, że reklamacja została już złożona w Twoim imieniu.4. Po kliknięciu, wybierz “Otrzymałem wadliwy produkt”.

Podaj przyczynę reklamacji i dodaj zdjęcie reklamowanego produktu.

Zatwierdź reklamację.
W Twoim zamówieniu brakowało produktu

Jeśli w zamówieniu, które do Ciebie trafiło, zauważasz brak jakiegoś produktu, zgłoś reklamację ilościową na portalu, kierując się poniższą instrukcją:

  1. Zaloguj się na swoje konto na portalu.

  2. Wejdź w swój profil (Twoje imię w prawym górnym rogu) i wybierz Ostatnie zamówienia

  3. Przy każdym zamówionym produkcie (po prawej stronie) znajduje się przycisk “ZAREKLAMUJ”. By zareklamować dany produkt, kliknij go. Jeśli widzisz przycisk “REKLAMACJE ”, oznacza to, że reklamacja została już złożona w Twoim imieniu.

  4. Po kliknięciu, wybierz “Nie otrzymałem produktu”.

  5. Podaj ilość produktu, którego nie było w Twoim zamówieniu.

  6. Zatwierdź reklamację.


Po złożeniu reklamacji, po rozliczeniu zamówienia (po 3 dniach) klient otrzymuje automatycznie zwrot środków, który jest widoczny w zakładce Mój Portfel jako "wolne środki".


Środki można wykorzystać na kolejne zakupy lub zlecić wpłatę na własne konto bankowe.


Informacje odnośnie reklamacji znajdują się w Regulaminie, w mailach potwierdzających opłacenie zamówienia oraz  na liście zakupów.Uwaga! Nasi dostawcy zastrzegają sobie prawo do odbioru produktów na które klient zgłosił reklamację. 

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ